Vite më parë, marrëdhëniet e tyre nuk ishin aspak të mira, madje Noizy e kishte fyer rëndë Dafinën në këngë.

Tashmë çdo gjë ka ndryshuar dhe ata kanë rregulluar marrëdhëniet mes vete, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Dafina ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilat shihet e veshur me një bluzë nga linja e Noizyt.

“Illyrian Bloodline..si mendoni?” ka shkruar këngëtarja duke e etiketuar Noizyn sipër fotos dhe ka vënë edhe flamurin kuq e zi.