Reperi Getoar Selimi tash e një kohë është në lidhje me moderatoren Marina Vjollca.

Në bazë të lajmeve që qarkullojnë në gjithë mediet shqiptare, thuhet se Marina dhe Geti do të martohen shumë shpejt.

Së fundi, Geti ka postuar një foto në Insta-Story në të cilën u shfaq pranë një tufe trëndafilash, një prej tyre e kishte marrë në dorë, sigurisht për t’ia dhuruar Marinës.

E padyshim që kjo e fundit ndjehet shumë e lumtur që ka përkrah një partner romantik siç është reperi.