Beyonce ka shfaqur trupin e saj seksi, pas lindjes së binjakëve!

Këngëtarja 35-vjeçare publikoi disa fotografi në rrjete sociale, derisa ishte nisur drejt turneut të Kendrick Lamar!

Kthehemi në qershor, Beyonce dhe Jay Z mirëpritën binjakët e tyre Rumi dhe Sir.