Reperja e njohur, Nicki Minaj ka lajmëruar se ka nisur bashkëpunimin me linjën më të madhe kozmetike, MAC.

Këtë e ka bërë të ditur vet Minaj përmes rrjetit social Instagram.

“Gjeni se kush është përsëri me MAC? Mezi pres që të zbuloj për ju se për cfarë po punoj për 2018!

Kjo është hera e parë që bëj bashkëpunim të tillë dhe bëhet fjalë për OG MAC. Deri atëherë po ju tregoj se kam krijuar dy buzëkuq që do vijnë në treg në shtator”, ka shkruar ajo.