Vera është në përfundim të saj, por Chanel Jeffries po vazhdon ta tregojë trupin në bikini.

Modelja 23 vjeçare, e cila u përfol për një flirt me Justin Bieber, ka treguar fizikun e mahnitshëm në bikini gjatë një seti fotografik në Bali,

Ajo dukej e mahnitshme, me gjoksin shpërthyese, këmbët e gjata seksi dhe të pasmet pjeshkë.

Padyshim që ajo është ndër femrat më seksi që do shihni sot.