Braziliani Neymar i është bashkuar sot ekipit të PSG, duke u zyrtarizuar si blerja më e shtrenjtë në histori.

Sulmuesi pasi është prezantuar, ka zhvilluar stërvitjen e parë me skuadrën e tij të re

Siç shihet në videon e mëposhtme, Neymar ka gjetur te PSG-ja patriotin e tij, Thiago Silva dhe duket mjaft i lumtur.