Neymar, ylli brazilian, ka zbuluar diçka interesante gjatë prezantimit në PSG

Gerard Pique, mbrojtësi i Barcelonës, ditë më postoi në Twitter një foto me Neymarin dhe mbishkrimin “Ai qëndron”.

Por, tani të gjithë kanë filluar të tallen me mbrojtësin spanjoll, pasi Neymar vendosi që të afrohet nga Barcelona.

Kurse, Neymar zbuloi të vërtetën e statusit të Piques në Twitter, përcjell Express.

“Ishte momenti i relaksimit, ishim duke ngrënë së bashku. Unë i thashë atij që të mos e postoj atë sepse ende nuk dihej asgjë”, ka deklaruar Neymar.