PSG-ja ka përmbysur rezultatin ndaj Toulouse dhe po fiton 2:1.

Për 1:1 shënoi braziliani, Neymar, në minutën e 31’të. Ky është goli i dytë me PSG-në. Kurse për 2:1 shënoi Adrien Rabiot në minutën e 35’të.