Vazhdon shakaja me foton e famshme të Gerard Piques dhe Neymarit

Neymar dhe Dani Alves janë kthyer sot në Barcelonë, ku janë takuar me disa nga ish bashkëlojtarët e tyre.

Në mesin e këtyre lojtarëve kanë qenë edhe Leo Messi, Luis Suarez e Gerard Pique, ku janë tallur me foton e famshme të Piques, i cili shkruante se braziliani do të qëndronte në Barcelonë.

Por, kësaj radhe ka qenë Neymar që e ka publikuar një foto të njëjtë sikurse e më hershmja e Piques me të njëjtin mbishkrim: “Qëndron”.