Një aksident trafiku mes tri automjeteve ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt, me ç’rast lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona.

“Të lënduarit janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor dhe njësitet policore janë duke hetuar rastin”- thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.