Jemi mësuar që ta shikojmë brune, por Kim Kardashian na ka befasur me lookn e saj të ri.

Ylli i televizioneve ka marrë një pamje tërësisht të re me flokë ngjyrë të rozë.

Bukuroshja 36-vjeçare ka pozuar për CR Fashion Book dhe duket mahnitëse.