Napoli e ka mposhtur 3:1 Atalantan e Etrit Berishës.

Napoli ka rrëmbyer pikët e plota në xhiron e dytë në Serie A, pasi e mposhti 3:1 Atalantan, ku në portë për mysafirët ishte, Etrit Berisha.

Piotr Zielinski (56’), Dries Mertens (61’) dhe Marko Rog (87’) shënuan për Napolin, derisa për Atalantan shënoi Bryan Cristante (15’).