Mozzik nuk po e fsheh më të dashurën edhe publikisht.

E dashura e tij Loredana Zefi  ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram .

Këngëtari kishte veshur kostume dhe një kollare të kuqe, duket se bukuroshja e ka lënë në hije Mozzik.