Ajo është motra më e vogël e yllit të Hollywoodit Penelope Cruz.

Megjithatë, Monica Cruz provoi se ajo është një sirenë, derisa u shfaq në Cadiz të Spanjës, shkruan Daily Mail,

Aktorja 40-vjeçare ka ekspozuar trupin e saj senzacional me bikini dy-pjesëshe gjatë një shëtitje me vajzën e saj,  Antonella dhe qenin e saj