Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, akoma po e shijon suksesin e këngës së saj të fundit ‘Shlif’.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, në të cilat ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan Gazeta Express.

Taraku shquhet për paraqitjet e saj provokuese, ndërsa një të tillë e ka bërë në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram.

Bukuroshja së fundmi i ka treguar të pasmet seksi, ndërkaq afër tyre shihet qeni i saj.

Rikujtojmë se jeta e saj private ka qenë mjaft hermetike, ndërsa nuk është folur ndonjëherë në media për një lidhje ose shoqëri të dështuar të saj me ndonjë person.