Ish missi i Kosovës, Morena Taraku sërish ka provokuar me foto super të nxehtë, kësaj radhe nga pishina

Në këtë foto të postuar në rrjete sociale nga vetë Morena, shihet në pishinë, e shoqëruar me qenin e saj Moin.

E veshur e tëra Louis Vuitton, Morena duket super joshëse dhe seksi.