Morena Taraku duket se është hyrë në stinën e vjeshtës

Bukuroshja kosovare ka postuar një foto të pazakontë në InstaStory ku shihet se është në një treg pemëve dhe perimeve.

Ajo ka një xhaketë plot lesh të veshur lart duke lënë të kuptojë se e ka shumë ftohtë apo është vetëm në ndonjë vend të ftohtë.

Këngëtarja, pas realizimit të këngës Shlif nuk është parë shumë duke qëndruar në Kosovë.

Ajo është parë duke qëndruar në Romë dhe në vende të ndryshme bregdetare, ndoshta kësaj here është në ndonjë vend më të ftohtë.