Monaco nuk mund të qëndrojë duar kryq pas largimit të Mbappes

Sipas Cadena SER, Monaco ka kontaktuar me Atletico Madrid për të kërkuar Luciano Vietto. Argjentinasi do të jetë zëvendësuesi i Kylian Mbappe, i cili është afër largimit për tek PSG.

Monaco nukmund ta lërë bosh vendin e francezit dhe sizëvendësues ka gjetur talentin e Atletikos.