Ajo është një ndër moderatoret më të dashura e të qeshura në vendin tonë por jetën private e ka mbajtur vetëm për vetë.

Bëhet fjalë për Elona Duron, e cila pas lajmit se është në pritje të fëmijës së saj së parë, lidhjen disa vjeçare me Lorenc Ogën e ka kurorëzuar me martesë.

Siç e do tradita, Elona ka vendosur të celebrojë martesën e saj në Bashkinë e Tiranës para kryebashkiakut Veliaj.

Disa pamje nga dasma e Elonës dhe Lorencin, ku ceremonia ishte me të vërtetë e këndshme, me batuat e të qeshura, janë publikuar nga Amarda Toska, Kompania e te cilës është marrë me organizimin e dasmës. Aty ishin të ftuar disa personazhe të njohur të shoëbizz-it e kolegë të moderatores si Alban Dudushi, Bieta Sulo, Vilma Masha, Jonida Aliçkolli, Ervin Kurti,Landi Hysi, Dojna Mema.