Modelja shqiptare nga Kosova, Besa Istrefi, e cila njihet për guximin e saj sa i përket fotove të tilla, sonte ka ‘çmendur’ ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo në Facebook ka hedhur një foto ku shihet e mbuluar vetëm me një shami të shkurtër kurse pjesën e poshtme duket se nuk kishte fare të brendshme.

Megjithatë kjo nuk është hera e parë, që Besa pozon nudo. Pozat e saj kryesisht kanë të bëjnë me këtë tematikë dhe kjo tregon se të pozuarit zhveshur është pasion i saj.