Modelja e njohur shqiptarë me famë botërore ka shokuar me foton e postuar.

Tika Camaj ka publikuar një foto ku duket krejtësisht nudo me një pozë që  nuk lë gjë për imagjinatën. Pjesët e saj intime janë të mbuluara me strisha.

Kjo është një foto që modelja super sexy e ‘Victoria Secret’ ka realizuar para disa vitesh.

Tika është duke kaluar pushimet në Ibiza të Spanjës nga ku nuk ka kursyer provokimet dhe postimet sensuale.