Ajo ka vendosur që të mos pi më, pasi së fundmi ka pranuar se ka pirë shumë dhe ka bërë emër në industrinë e modës.

Dhe Chrissy Teigen dukej e lumtur dhe e shëndetshme gjatë pushimeve romantike në Sardinia në Itali të mërkurën, derisa shoqëronte burrin e saj John Legend në jaht,

Modelja 31 vjeçare dukej sensacionale në bikini krem, duke treguar hiret trupore.

Dyshja dukeshin shumë të lumtur dhe të dashuruar