Alessandra Ambrosios, i pëlqen të tregojë format e saj mahnitëse dhe kur është në punë si modele.

Të dielën, 36-vjeçarja shfaqi trupin e saj perfekt teksa lahej në pishinë me të bijën e saj Anja.

E veshur me bikini ylli Brazilian dukej mjaft seksi.

Ajo prej disa ditësh po kalon pushime të paharrueshme në ‘parajsën’ Bora Bora

T mobile In article [4] Laor