Ajo është një nga fytyrat më të njohura në industrinë e modës, e cila ka lënë gjurmë duke qenë pjesë e Victoria’s Secret dhe Dolce & Gabbana.

Dhe Isabeli Fontana dëshmoi pse ka qenë ndër femrat më të nxehta në Excelsior Beach Launch, në festivalin e 74-të të filmit në Venice të Italisë, të hënën,

Bukuroshja tashmë ka realizuar një set fotografik, në të cilin shfaqet më seksi se kurrë.

34 vjeçarja ka pozuar në det, duke treguar fizikun e mahnitshëm