Ylli i njohur televiziv Kylie Jenner shpesh komentohet si femra me trupin më të mirë, duke ia kaluar edhe motrës së saj, Kim Kardashian.

Njihet për të pasmet bombastike dhe belin e hollë, asete të cilat nuk ngurron fare t’i ekspozojë.

Së fundi, Kylie ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, me të cilën u uroi të gjithëve për ditë të mbarë me një foto nga pasqyra.

E veshur sportive, Kylie ka treguar edhe një herë belin e hollë, duke provokuar ndjekësit.