Në “San Siro” në orën 20:45 do të luhet takimi i parë i “Play-off”-it mes Milanit dhe Shkëndijës së Tetovës,

Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet titullare me të cilët do të nisin sfidën e parë mes tyre, pasi e dyta do të luhet në fushën e Shkëndijës.