Këngëtarja e mirënjohur, Mihrije Braha është bërë shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet në bikini dhe kjo duket se nuk i ka pëlqyer të gjithëve. Një komentues i ka shkruar asaj: “Marre pasha Allahun, nuk je as ne kohë e as ne trend”. Ndërsa, Mihrija ka reaguar menjëherë dhe i ka kthyer atij komentin: “Pse marre? Nëse je i paditun, punë e jotja. A me të than të drejtën, unë krejt i kom…Ama bash krejt i kom….M B”.

“Jam nxon” është kënga e fundit nga Mihrije Braha e publikuar dy javë më parë