Kylie Jenner po feston ditëlindjen.

E padyshim që nuk ka munguar as urimi nga motra e saj më e madhe, Kim K, shkruan lajmi.net

Kjo e fundit në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një fotografi të Kylie e cila shihet e veshur me bikine ngjyrë të trupit dhe dukej sikur ishte nudo.

Kësaj fotoje, Kim ia ka lënë një shkrim, një urim tejet emocionues