Ben Affleck është parë në restorantin Barton G për darkën e ditëlindjes së tij në West Hollywood, Kaliforni.

Aktori festoi ditëlindjen e 45-të së bashku me tre fëmijët e tij, Violet, Seraphina dhe Samuel, të cilët nuk janë fotografuar.

“Ata kaluan një javë të mrekullueshme së bashku si familje”, tha një mik i familjes për People. “Ben ishte i ngazëllyer”.

Në darkë nuk ishte e dashura e Benit, Lindsay Shookus.