Kylie Jenner ka promovuar buzëkuqin e saj të ri Lips Kits dhe për këtë ka zgjedhur një mënyrë të mençur.

20 vjeçarja ka pozuar pranë një telefoni pink në formë të buzëve, e veshur me të brendshme seksi dhe një kurorë në kokë, duke u sjellë sikur një mbretëreshë,

Ylli ka publikuar imazhet në llogarinë e saj në Instagram të premten, duke argëtuar ndjekësit e saj me format tejet seksi.

T mobile In article [4] Laor

Ajo ka ekspozuar hiret trupore, duke i bërë njerëzit të mos e shikojnë fare buzëkuqin