Këngëtarja Bebe Rexha pëlqehet gjithmonë për mënyrën e saj të kënduarit dhe zërin e ëmbël.

Por, pavarësisht të gjithave, shpesh herë në media zë vend edhe paraqitja e saj, qoftë në aktivitete të ndryshme muzikore apo përditshmëri, shkruan Gazeta Express.

Së fundmi ajo në rrjetin social ‘Instagram’, ka publikuar një video ku duket tejet seksi.

Ajo ka marrë komente të shumta, duke u pëlqyer jashtëzakonisht shumë kjo video.

‘Mos bie në dashuri me mua’, është përshkrimi i videos që ka publikuar Bebe në Instagram.