Ajo e ka dëshmuar sa e sa herë se nuk ka aspak frikë që të tregojë më shumë nga lëkura.

Dhe Ariel Winter e bëri saktësisht këtë, derisa ishte veshur për të lënë përshtypje, në darkë me të dashurin Levi Meaden në restorant BOA në Los Angeles, të martën,

Ylli i Modern Family mori gjithë vëmendjen në rrugë, e veshur krejtësisht në të zeza, në pjesën e sipërme që dukej si në sytjena, ndërsa që kishte veshur dhe një minifund e çizme lëkure të gjata.

19 vjeçarja tregoi gjoksin shpërthyes dhe këmbët e të pasmet seksi