E bija  e dëshmorit të UÇK-së, Agim Ramadanit, Lorina sonte po i jep fund beqarisë së saj.

Ajo po martohet me Faton Hazirin, derisa martesën e saj e kanë bërë të ditur familja Ramadani.

Përveç tyre, edhe dhëndri i familjes Ramadani, Fatoni ka postuar një video nga dasma me personin e tij të zemrës, Lorinën, shkruan rtv21.tv

a_1502088358-1117934

Ndryshe, babai i Lorinës, Agim Ramadani në vitin 1998, iu përgjigj thirrjes së atdheut dhe u inkuadrua në radhët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, duke lënë në Zvicër tre fëmijë dhe gruan.