Manchester City e ka mposhtur 3:0 West Ham Unitedin.

Manchester City është treguar i fortë për West Ham Unitedin, duke fituar 3:0 miqësoren e fundit para fillimit të sezonit të ri të Premierligës.

Gabriel Jesus (8’), Sergio Aguero (57’) dhe Raheem Sterling (71’), shënuan për fitoren 3:0, duke bërë paraqitje fantastike, sinjale këto para fillimit të sezonit të ri. /Express/

Global