Lyrical Son dhe Ronela Hajati kanë publikuar këngën e re të tyre. “Sonte” titullohet kënga e re të cilën e kanë shoqëruar me videoklipin e punuar produksioni i njohur “Pro Video”.

Për këtë këngë, Ronela dhe Lyrical Son kanë bashkëpunuar me BigBang Beats, AVD Digital dhe RedBox Entertainment.

Theksojmë se për tekstin e këngës janë përkujdesur vetë dy këngëtarët.