Këngëtarja Luana Vjollca gjithmonë di të tërheqë vëmendje në rrjetet sociale.

Luana ka publikuar një foto në Instagram e veshur me një fustan të gjatë, ajo na mahnitë me bukurin dhe me elegancën e saj, shkruan Sovrani.info

Me fustanin që ka veshur, ajo është kujdesur që të vë në pah hiret e saj.