Luana Vjollca sapo i ka hedhur ‘benzinë’ rrjetit dhe pushuezve në ishullin e shumëpërfolur të Greqisë.

Ajo ka publikuar një super foto ku nxjerr në pah format e saj bombastike. Gjoksi shpërthyes duket se jua ‘bën me sy’ fansave të saj.

Shkëlqyese dhe me ndyrë çokollate Luana nuk mund të ishte më tunduese se kaq.

Prej disa ditësh bukuroshja shqiptare është duke kaluar pushimet në Mykonos, destinacionin e preferuar të VIP-ave shqiptarë për verën 2017.