Luana Vjollca i ka publikuar disa fotografi që duket të jenë pjesë e një seti të fundit fotografik. Prezantuesja e shndërruar në këngëtare shfaqet e veshur me një fustan të zi, i cili ia vë në pah format trupore.

Njëherësh, pjesa e dekoltesë është mjaft e hapur dhe gjoksi është në plan të parë. Bukuroshja di të joshë kur shfaqet para fokusit të fotoaparatit.

“T’kalli si…”, shkruan në përshkrimin e njërës prej fotografive.

Global