Është një nga moderatoret/këngëtarët më të dashura dhe të kërkuara në shoubizin shqiptar.

Bëhet fjalë për Luana Vjollcën, e cila së fundmi ka lansuar dhe projektin e saj me titull “Benzina”, këngë që u prit mjaft mirë nga publiku shqiptar.

Ajo njihet për linjat trupore e që nuk heziton t’i shfaq ato dhe për ndjekësit e saj.

Në Instagram ajo publikuar një foto ku shfaqet tërësisht pa grim, e që po duket tejet bukur.

 

Vere,diell,ndjenje.. #nomakeup #nofilter

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on