Është e dhënë pas kafshëve.

Prezantuesja dhe moderatorja Luana Vjollca në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet me një mace në dorë, shkruan lajmi.net.

Kësaj fotoje, ajo ia la një shkrim ku tha se me të ka rënë në dashuri!