Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video në profilin e saj në Instagram me të cilën ka treguar se kujt i përket.

E zhytur në pishinë teksa notonte, Luana dukej si një sirenë që ‘vendbanim’ e ka ujin, shkruan lajmi.net.

Ashtu duket se mendon edhe vetë moderatorja, e cila ngjitur me videon ka shkruar “Ky është ku unë përkas”.

Pëlqimet dhe komentet e ndjekësve të saj ishin pa mbarim që nga momenti kur Luana publikoi videon.

This is where I belong. ⚓️?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on