Këngëtarja dhe aktorja e famshme e Hollywoodit, Jennifer Lopez, është solidalizuar me të prekurit nga uragani Harvey që ka goditur Houstonin.

Ajo përmes një videoje që ka postuar në profilin e saj në Instagram, bën thirrje të gjithë atyre që kanë mundësi të ndihmojnë të prekurit nga uragani Harvey, transmeton Koha.net. Në video ajo shihet së bashku me të dashurin e saj Alex Rodriguez.

Gjithashtu, krahas videos ajo ka shkruar edhe linkun në të cilën njerëzit mund të japin donacion për të ndihmuar njerëzit e Houstonit.

Për më tepër shikoni videon.