Flori, Klajdi, Bruno e DJ Vicky sot kanë lansuar këngën e re ‘Karma’.

Për këtë projekt muzikor, djemtë e ‘Threedots’ kanë marrë mbështetje nga shumë kolegë të tyre, e fytyra tjera publike, shkruan lajmi.net

E nga këta të fundit, përkrahje përmes rrjeteve sociale ka dhënë edhe Liberta Spahiu.

Prezantuesja kohëve të fundit ka qenë e përfolur për një lidhje me këngëtarin Flori dhe ky veprim i saj e shton edhe më shumë dyshimin për këtë fakt.