Hip hop superylli, Ledri Vula, është takuar me biznesmenin e njohur shqiptar, Qazim Osmanin.

Ledri dhe Felixi janë takuar së fundmi teksa reperi po pushon nga aktivitetet.

Burimet e mediave mësojnë se Ledri ka hequr dorë nga disa data të rëndësishme të koncerteve për të pushuar nga sezoni i stër ngarkuar veror.

Kështu, ai jashtë vendit ka takuar biznesmenin e njohur dhe i cili ka bërë namin në Serbi, Qazim “Felix” Osmanin.

Nuk dihet arsyeja e takimit, por dyshja duket se kanë pasur një kohë të mirë së bashku.

Ledri pritet t’u kthehet shpejt projekteve të reja për sezonin dimëror.