Kylie Jenner festoi ditëlindjen e saj të 20-të ditën e enjte.

E përveç festave luksoze, bukuroshja ka vendosur edhe disa fotografi në Instagramin e saj për të shënuar këtë ditë.

E veshur në të brendshme transparente dhe duke vënë në pah linjat fantastike të trupit, Kylie duket për mrekulli.

Pronarja e The Kylie Lipkip, shënoi thjeshtë “‘20” në përshkrimin e fotografive.