Bukuroshja Kylie Jenner është në mesin e femrave më të komentuara në mediet rozë.

Ajo njihet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron fare t’i ekspozojë.

Së fundit, ajo është paraqitur në rrugë me një fustan të kuq të shkurtër, me të cilin zbuloi më shumë seç duhet.

Duke u futur në veturë, era ia largoi fustanin dhe bëri që aksidentalisht t’i zbulohen të brendshmet.

Megjithatë, ajo dukej shumë bukur në fustanin veror dhe nuk i bënte fare për zbulimin e të brenshmeve pa dashje.