Barcelona është duke e përgatitur edhe planin B nëse dështon transferimin i Philippe Coutinhos dhe Ousmane Dembele

Drejtuesit e Barcelonës janë hedhur në sulm që ta transferojnë Philippe Coutinhon (Liverpool) dhe Ousmane Dembelen (Borussia Dortmund)

Sipas të përditshmes sportive katalane, Sport, Barcelona është duke e përgatitur edhe planin B nëse dështon transferimi i Coutinhos dhe Dembeles.

Gjiganti nga La Liga, nëse dështon në këtë drejtim, do të transferojë Jean Seri (Nice) dhe Angel Di Marian (PSG).