Modelja e njohur Majlinda Zeka ka kohë që është në qendër të vëmendjes nga publiku dhe mediet rozë.

Sot bukuroshja Zeka ka pranuar një dhuratë shumë të bukur.

Bëhet fjalë për një orë ta markës së njohur Versus. Këtë e ka bërë të ditur vetë Majlinda përmes një postimi që ka bërë në profilin e saj në Instastory.

Majlinda ka treguar dhuratën, mirëpo nuk ka zbuluar se kush ia dhuroi.