Modelja dhe aktorja amerikane Charlotte McKinney ka pasur një incident seksi, gjatë pushimeve të saj në Majemi.

Ajo është e njohur për lidhjet e saj me NFL.

Këtë herë ajo kishte zgjedhur një kostum të vogël për format e saj mjaft bujare duke treguar më shumë sesa duhet…