Anxhelina Hadërgjonaj ka ripostuar në Instagram një foto të sajën ku ka pozuar thuajse e zhveshur. Por ndër komentet pozitive ku i vënë në pah sensulitetin, një komentuese i shkruan se ka përdorur fotoshop.

Kaq ka dashur grimieri i njohur, Ariel, shok i Anxhelinës dhe i gjithë familjes Kardashian, për t’iu kthyer ashpër vajzës e duke i thënë që të mos tregohet idiote. “Mos u trego idiote. Ik q**”, ka shkruar ai.